Permanent Recruitment — nieocenione wsparcie w rekrutacji

Jeśli mielibyśmy w jednym zdaniu opisać, czym jest Permanent Recruitment, to powiedzielibyśmy, że jest to po prostu przygotowanie procesu rekrutacyjnego na konkretne stanowisko w Twojej firmie z gwarancją satysfakcji. Tylko i aż tyle. Dlaczego więc Permanent Recruitment cieszy się tak wielką popularnością?
 

Nasze doświadczenie Twoją przewagą

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji doskonale wiemy, na jakie cechy kandydata zwrócić uwagę. Do pełni obrazu potrzebujemy jeszcze tylko Twoich wymagań i zasobów. Do tak przygotowanego modelu dopasowujemy odpowiedni profil kandydata. Tobie pozostaje wybrać, przy którym biurku będzie siedział.

Permanent Recruitment jest jak podróż

Permanent Recruitment bazuje na tym, aby jak najbardziej skrócić proces rekrutacji. Jesteśmy jak przewodnik doskonale znający miasto. Pokazujemy najpiękniejsze zabytki, ale także miejsca, które w przewodnikach pojawiają się rzadko. Oczywiście jesteśmy przekonani, że z pomocą mapy dałbyś sobie doskonale radę. Jednak nasza rola polega na tym, żeby każdy krok był przyjemnością — Twoje zadowolenie z przebytej podróży jest dla nas kluczowe.
 

Dobrze opakujemy Twoje potrzeby

Warto na koniec dodać, że w PermanentRecruitment panujesz nad całym procesem rekrutacji. Możesz wybrać formę zatrudnienia, zakres obowiązków, szczególne umiejętności czy też cechy charakterologiczne Twojego potencjalnego pracownika. Nam pozostaje zebrać to wszystko i ułożyć w atrakcyjną całość, tak żeby kandydaci byli zainteresowani ofertą.

Korzyści dla klienta

  • Wykorzystanie skutecznych metod rekrutacji i dostosowani ich do Twoich wymagań.
  • Podczas procesów rekrutacyjnych używamy takich metod jak headhunting, direct search oraz market talent mapping.
  • Do każdej rekrutacji oferujemy gwarancję.

Case study

Automatyzacja procesów w HR
Lider rynku agencji pracy

Projekt i wdrożenie kompleksowej platformy do obsługi procesu zatrudniania i rozliczania pracowników. Umożliwia na zarządzanie kluczowymi danym pracowników, od momentu wygenerowania umowy, przez ewidencję czasu pracy aż do integracji danych z systemem kadrowo-płacowym.

szczegóły

Transformacja Cyfrowa
Raiffeisen Bank Polska S.A /BNP Paribas Bank Polska

Transformacja w polegająca na metodycznym oraz praktycznym wsparciu zespołów/value streams. Projekt związany z integracją systemów bankowych związaną z ich fuzją.

szczegóły