Body Leasing czyli brakujący trybik w sprawnej maszynie

Zgłasza się do nas wiele firm, które posiadają złożone struktury oraz zespoły IT, ale z różnych względów do sprawnego funkcjonowania brakuje im jednego pracownika.

W naszej pracy spotkaliśmy się z dziesiątkami różnych przyczyn takich sytuacji. Czasem powodem jest przeciągające się zwolnienie lekarskie jednego z członków zespołu, może to być również rozwój projektu, który w jakiejś materii zaskoczył naszego kontrahenta lub intensywny wzrost zapotrzebowania na usługi i produkty. Bywa i tak, że punktem wyjścia są oszczędności, bo nikt rozsądny nie rozpocznie procesu rekrutacyjnego na specjalistę, który będzie potrzebny zaledwie przez kilka miesięcy.

Bez względu na genezę, każdy z tych case’ów sprowadza się do tego, że gdzieś na etapie produkcji oprogramowania znajduje się przestrzeń, którą może wypełnić właśnie nasz człowiek.

Pełna kontrola gwarantowana!

Proponowany przez nas rodzaj współpracy ma także inną niewątpliwą zaletę, którą niemal zawsze chwalą sobie nasi partnerzy. Body leasing wprowadza do Twojego projektu pracownika na określony czas, tym samym pozwalając Ci zabezpieczyć długie, jak i krótkie projekty. Daje to Ci pełną kontrolę nad zachodzącymi procesami i tak naprawdę staje się uzupełnieniem Twojej działalności.

Nieocenione świeże spojrzenie

Niewątpliwą zaletą body leasingu jest świeże spojrzenie nowego pracownika na Twój projekt. Bardzo szybko rozwijająca się branża IT sprawia, że programiści, ale też i kierownicy projektów oraz analitycy, często stykają się z zupełnie nowymi rozwiązaniami. Nie ma w tym nic dziwnego — każdy potrzebuje czasu, by opanować nową wiedzę.

Niejednokrotnie spotkaliśmy się z sytuacją, że wielkie wyzwania wymagają tylko kosmetycznych zmian. Wyważanie otwartych drzwi dotyczy wielu firm i jest naturalnym procesem ich rozwoju. Warto go jednak przyspieszyć i ominąć żmudne próby odnajdywania się w kodzie, jednym świetnie wyszkolonym pracownikiem.

Gdy brakuje Ci fachowego wsparcia, skontaktuj się z nami!

Jeśli Twój projekt potrzebuje wsparcia specjalisty z konkretnej dziedziny IT lub czekające na Ciebie zadania wymagają tylko kilkumiesięcznego wsparcia, albo kiedy aplikacja jaką się zajmujesz, będzie realizowana w cyklach i potrzebujesz różnych umiejętności Twojego zespołu – skontaktuj się z nami! 

Przekonasz się, że to właśnie dla Ciebie stworzony jest Body Leasing! 

Korzyści dla klienta

  • Zabezpieczenie projektu w każdej jego fazie. Szybkie rozwiązania dla doraźnych problemów.
  • Proces rekrutacji skracamy do absolutnego minimum. Dzięki temu dostarczymy Ci dewelopera lub cały zespół w odpowiedniej fazie rozwoju projektu.
  • Skrócony czas wdrażania pracownika. Oddelegowani specjaliści posiadają szeroką wiedzę na temat technologii wykorzystywanych w twoim projekcie.

Case study

Automatyzacja procesów w HR
Lider rynku agencji pracy

Projekt i wdrożenie kompleksowej platformy do obsługi procesu zatrudniania i rozliczania pracowników. Umożliwia na zarządzanie kluczowymi danym pracowników, od momentu wygenerowania umowy, przez ewidencję czasu pracy aż do integracji danych z systemem kadrowo-płacowym.

szczegóły

Transformacja Cyfrowa
Raiffeisen Bank Polska S.A /BNP Paribas Bank Polska

Transformacja w polegająca na metodycznym oraz praktycznym wsparciu zespołów/value streams. Projekt związany z integracją systemów bankowych związaną z ich fuzją.

szczegóły