Team leasing - nowoczesny model współpracy w ramach outsourcingu

Team leasing jest tak naprawdę rozbudowaniem i połączeniem innych oferowanych przez nas usług. W tym pakiecie zajmujemy się wszystkim – od zbudowania zespołu dopasowanego do wymagań projektu na kontrolowaniu i monitorowaniu efektów jego pracy kończąc. Po naszej stronie leży pełna odpowiedzialność za cały projekt, tak abyś mógł skupić się na przesyłaniu raportów do swojego klienta. 

 

Leasing zespołu doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach. W szczególności w projektach, które charakteryzują się pewną dynamiką, często generującą dodatkowe zadania i przestoje. W zależności od potrzeb zespół może zmieniać liczebność, zakres obowiązków i kierunek prac. Po naszej stronie leży uporządkowanie i sfokusowanie na kolejnych zadaniach. Ty kontrolujesz efekty, oddelegowując cały proces pod nasze nadzorowanie. 

 


 

Wiemy — bo już to robiliśmy

Wiele lat doświadczenia nauczyło nas, że najtrudniejszym zadaniem jest stworzenie sprawnego zespołu. Nasza praca opiera się o analizę kandydatów pod kątem umiejętności, zdolności i predyspozycji. Wiemy, jak podzielić konkretne fragmenty projektu pomiędzy konkretnych specjalistów, umiemy dobrać zadania do predyspozycji pracownika i co najważniejsze zdajemy sobie sprawę z tego, że oddelegowanie do pracy z zespołem odpowiedniego team leadera jest kluczem do sukcesu. 
 

Zapewniamy stabilizację

Wiemy, że spotkałeś się z sytuacją, gdy z Twojego zespołu wypada pracownik. Zadania zostały podzielone, zespół nabierał rozpędu i nagle pojawia się luka, którą trzeba sprawnie wypełnić. W systemie Team Leasing to my bierzemy na siebie odpowiedzialność za ciągłość pracy zespołu i uzupełnienie wakatu właściwymi specjalistami. Ważne jest także to, że gdy podejmiesz decyzję o przebudowie zespołu, zmianie obowiązków czy też modyfikacji kluczowych celów, to także zajmiemy się dostosowaniem temu do nowych realiów. Dajemy Ci pełną swobodę i elastyczność, bo wierzymy w Twoją wizję!
 

Team Leasing da Ci wymierne oszczędności

Wiemy, jak wielkim wyzwaniem jest przygotowanie i przeszkolenie pracowników. Koszty mnożą się na każdym kroku. Kolejne tygodnie rekrutacji, dodatkowe szkolenia, uzupełnianie braków kadrowych, a co gorsza — błędne wybory. To wszystko pożera Twoje cenne fundusze. Dlatego leasing całego zespołu jest dla Ciebie najtańszym rozwiązaniem. Bazując na swoim doświadczeniu i rozbudowanej sieci kontaktów każdy krok w budowie zespołu stawiamy szybko i pewnie. Nie obawiamy się, że natrafimy na trudności, bo większość z nich mamy już rozpracowane. Ponadto wiemy, jaką satysfakcją dla naszego klienta jest widok zespołu, który już na początku doskonale ze sobą współpracuje. Działając, jak sprawna maszyna zaoszczędzimy Twój czas.

Nasze usługi

  • Dobierzemy dla ciebie zespół uszyty na miarę. Wystarczy, że wskażesz zakres kompetencji i kamienie milowe w twoim projekcie.
  • Project manager wspomoże cię w zarządzaniu nowym zespołem developerów. Raportowanie, systematyczne postępy i jakość kodu gwarantowane.
  • Możliwość kompleksowej realizacji Twojego projektu. Dostarczymy produkt, który będzie spełniał twoje wymagania.
  • ITLT w pełni odpowiada za zespół i jego pracę na każdym etapie.
  • Pełna obsługa payroll.

Case study

Automatyzacja procesów w HR
Lider rynku agencji pracy

Projekt i wdrożenie kompleksowej platformy do obsługi procesu zatrudniania i rozliczania pracowników. Umożliwia na zarządzanie kluczowymi danym pracowników, od momentu wygenerowania umowy, przez ewidencję czasu pracy aż do integracji danych z systemem kadrowo-płacowym.

szczegóły

Transformacja Cyfrowa
Raiffeisen Bank Polska S.A /BNP Paribas Bank Polska

Transformacja w polegająca na metodycznym oraz praktycznym wsparciu zespołów/value streams. Projekt związany z integracją systemów bankowych związaną z ich fuzją.

szczegóły