Certyfikaty

Srebrny Certyfikat CSR EcoVadis

 

LeasingTeam przeszedł z sukcesem, przeprowadzony przez EcoVadis, audyt Corporate Social Responsibility i otrzymał Srebrny Certyfikat CSR w maju 2017 r. Firma znalazła się w gronie 30% najwyżej ocenionych organizacji, które w swojej działalności kierują się zasadami Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Proces certyfikacji LeasingTeam przeprowadzony przez EcoVadis miał na celu określenie wpływu przedsiębiorstwa na otoczenie oraz sprawdzenie, czy działa w sposób etyczny i odpowiedzialny biznesowo. Audyt objął następujące zagadnienia: ochrona środowiska, kwestie etyczne i prawo pracy, uczciwe i przejrzyste praktyki biznesowe oraz zakupowe.

 

ecovadis_ certyfikat
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (CWB)

 

Już po raz czwarty LeasingTeam otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej (CWB), przyznany za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2014 według międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska. CWB to wyróżnienie dla firm, których dane finansowe potwierdzają bardzo dobą kondycję, zdolność i płynność finansową oraz klasyfikują firmę jako wiarygodnego partnera w biznesie.

 

bisnode_cwb_logo

 

Certyfikat Rzetelna Firma

 

Przejrzystość prowadzenia działalności oraz terminowość wypełniania zobowiązań finansowych nie jest już rynkowym atutem, a obowiązkiem wśród firm, które konkurują na rynku usług. Podstawowym czynnikiem sukcesu jest zaufanie klienta, które systematycznie zdobywamy już od 8 lat. Aby potwierdzić naszą wiarygodność od 11.06.2012 jesteśmy uczestnikami programu Rzetelna Firma. Program ma celu wspieranie przedsiębiorstw w budowaniu reputacji oraz wzmocnieniu ich pozytywnego wizerunku. Rekomendowany jest przez Krajowy Rejestr Długów.

 

rzetelna_firma_logo
System Zarządzania jakością ISO 9001:2008

 

System Zarządzania jakością ISO 9001:2008 z sukcesem wdrożyliśmy w 2007 roku. Certyfikat zaświadczający o spełnieniu wymaganych norm został nam nadany przez szwajcarską jednostkę certyfikującą QS ZURICH. Certyfikat jest potwierdzeniem naszych działań, których nadrzędnym celem jest dążenie do zapewnienia usług o jak najwyższej jakości. Norma ISO 9001:2008 stanowi zbiór dobrych praktyk postępowania w poszczególnych obszarach działalności naszej organizacji, które pozwalają na uzyskanie zapewnienia, że nasze usługi spełniają wymagania i oczekiwania klientów.

 

certyfikat_jakosci_iso_9001_2008